- Next story Вспомним децтво залатое!
- Previous story А где-то весна… 3 фото
Категорії
Недавні записи
- Пансіонат для літніх людей у Луцьку: що входить до професійного щоденного догляду
- Який розумний будинок обрати при будівництві будинку: Loxone, KNX чи бездротові системи?
- Мер перевів світлофори на мову жестів, суддя прочитав гороскоп-і ще тьма абсурду за 8 червня
- Ландшафтный дизайн сегодня – смысл, концепции и будущее развития
- Австралія не втомлюється дивувати: від кенгуру-діви до чиновників-віщунів

А я там был 🙂
Это старый приют 11 на Эльбрусе, он сгорел, по слухам в том зданиии бухал сам Высоцкий….
Фoтoшоп
Не ссать , они еще придут . На полном серьезе .
Не ссать , они еще придут . На полном серьезе .
Баран. Сходи на Эльбрус.