Если голоса нет… (5 фото) by monk · 01.03.2011 … то пробуют брать эпатажем. Комментарии через Facebook TвітнутиPinПоділитися0 Поділись
0 Бонсай дом хоббита Бэггинса (18 фото) 21.03.2013 by Juli Leskonog · Published 21.03.2013 · Last modified 27.10.2016
Та ну, он та ж Леді Гага – голос має хороший (подивіться її виступи до того, як вона стала називатися Леді Гагою), і все одно епатажа дох… багато.
—
Підпис