БІЛ-2005: український лімузин
Зробив цього лімузина один мужик з Рівного. До Києва приїздив шоп зустрітися з нашими урядовцями якоби перемовитися про виробництво отаких українських автівок. Всього він виготовив їх дві. 6 фото далі. http://eagle-x.livejournal.com/452583.html
Останні коментарі